صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 120284
تعداد نوشته ها : 220
تعداد نظرات : 25
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي

کارشناس فوتبال ایران گفت: باید شرایط دایی را درک کرد اما تعویض های این مربی اشتباه بود.

جلال طالبی در گفت و گو با خبرگزاران  درباره بازی تیم ملی مقابل کره جنوبی اظهار داشت: بیشتر به این فکر بودیم که نظم تیم کره را بهم بزنیم. در این راه با وجودی که تا حدودی موفق بودیم اما بازی خودمان را فراموش کرده بودیم.
وی افزود: بازیکنان تیم ملی نمی خواستند به حریف اجازه بازیسازی بدهند اما وقتی توپ در اختیار ما می گرفت برنامه ای برای درست استفاده کردن از آن نداشتیم.
طالبی با بیان اینکه طراحی در بازی ایران به چشم نمی خورد ادامه داد: ما دچار عدم بازیسازی شدیم. کره جنوبی آگاهانه تر و با هوش تر بازی کرد و بدون شتاب زدگی به فوتبال خود پرداخت. با این حال به نظر من نتیجه مساوی عادلانه بود.
سرمربی اسبق تیم ملی در پاسخ به این سئوال که تعویض های علی دایی را چطور ارزیابی می کنید؛ عنوان کرد: اول از هر چیز باید این را قبول کرد که مربی تحت فشار و استرس است و در این شریاط باید تصمیم گیری کند. من هم قبول دارم که تعویض های دایی به خصوص بیرون کشیدن شجاعی اشتباه بود اما شاید در آن لحظه دایی این موضوع را بهترین تصمیم دانسته است.
وی در مورد غیبت بازیکنان با تجربه مثل کریمی و مهدوی کیا گفت: در مورد علی کریمی می توانم بپذیرم که نبودش در تیم محسوس است اما در مورد مهدوی کیا با وجودی که معتقدم بازیکن خوبی است اما نمی دانیم آیا او همان بازیکن آماده گذشته هست یا نه. علی دایی ترجیح داده از بازیکنانی استفاده کند که در این چند وقت اخیر با تفکرات وی هماهنگ شده اند.
طالبی درباره اینکه ایران برای رسیدن به جام جهانی کار مشکلی پیش رو دارد خاطر نشان کرد: شانس ما ازبین نرفته اما کار سختی داریم. مشکل اینجاست که عربستان هم باخت و این کار ما را سخت تر می کند.


دسته ها : فوتبال ایران
جمعه بیست و پنجم 11 1387
X