صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 92150
تعداد نوشته ها : 220
تعداد نظرات : 25
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: فکر نمی‌کنم سیل و زلزله هم بتواند از پس استقلال برآید.

 محمود یاوری درباره باخت 5 بر یک مقابل استقلال اظهار داشت: من باید خیلی عصبانی و ناراحت باشم اما فوتبال یک طرف برد دارد و یکطرف باخت. فکر نمی‌کنم سیل و زلزله هم مقابل استقلال بتواند دوام بیاورد. بهترین استقلال 10 سال اخیر را می‌بینیم و افتخار می‌کنم در دقایقی از بازی برتر از این تیم بودیم.
وی افزود: نیمه اول را منصفانه باختیم اما با 10 نفره شدنمان شرایط برایمان سخت شد. استقلال با حضور فرهاد مجیدی در زمین تهاجمی‌تر شد. این باخت برای ما سنگین بود چون هفته‌های آینده با سپاهان و ذوب‌آهن بازی داریم.
سرمربی راه‌آهن تصریح کرد:‌ باید این بازی را فراموش کنیم. به استقلال تبریک می‌گویم و اعتقاد دارم جهانبازی داوری بی‌نقصی داشت و به او هم خسته نباشید می‌گویم.
یاوری با بیان اینکه بازیکنان خود را جریمه کرده ادامه داد: به جای اینکه آنها شنبه در تمرین حاضر شوند جمعه باید در تمرین حضور یابند ما 30 دقیقه مقابل استقلال 10 نفره بودیم با همه ترفندها و رجزخوانی‌هایی که در روزنامه‌ها کرده بودیم و فکر می‌کردیم این تیم به دلیل بازی هفته آینده محتاط بازی می‌کند نتوانستیم موفق شویم.
سرمربی راه‌آهن با بیان اینکه درباره دربی صحبت نمی‌کند درباره بازی ایران مقابل کره جنوبی گفت: فوتبال ما فراتر از آسیا است و باید در ورزشگاه آزاد کره را شکست دهیم.


دسته ها : لیگ ایران
چهارشنبه شانزدهم 11 1387
X