صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 220
تعداد نظرات : 25
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای کسب 3 امتیاز از زمین و هوا به دروازه تیم الشارجه حمله خواهیم کرد.

نلو وینگادا در گفت‌ و گو با خبرنگاران تصریح کرد: دیدار مهمی پیش رو داریم. بازی با الشارجه اولین گام ما برای حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا است و باید با دست پر از میدان خارج شویم.
وی ادامه داد: شناخت کاملی از الشارجه دارم. می‌دانم که آنها تمام تلاش خود را انجام می دهند تا با حداقل امتیاز ورزشگاه آزادی را ترک کنند. ما نباید اجازه دهیم خواسته آنها محقق شود.
وینگادا تاکید کرد: حساب خاصی روی 3 امتیاز این بازی خانگی باز کرده‌ایم. به همین دلیل با چهره هجومی گام به میدان می‌گذاریم تا مقابل حریف به پیروزی برسیم.
سرمربی پرسپولیس یادآور شد: هواداران حق دارند به خاطر نمایش ما مقابل مقاومت سپاسی ناراحت باشند. قصد داریم با پیروزی برابر الشارجه و موفقیت در دیدارهای آینده آنها را خوشحال کنیم.
وینگادا درباره این موضوع که آیا می‌خواهد سیستم پرسپولیس را تغییر دهد خاطرنشان کرد: من از روز اول سیستم کاری ام را به تمام بازیکنان اعلام کردم. اینکه می‌گویند از بازیکنان خواسته‌ام اگر نمی‌توانند با سیستم من کنار بیایند از تیم بیرون بروند یا اینکه می‌گویند بازیکنان از من درخواست تغییر سیستم کرده‌اند صحت ندارد.
این مربی پرتغالی درباره استفاده از بازیکنان جوان تاکید کرد: وظیفه من این است که 11 نفر از بهترین بازیکنان را داخل زمین بفرستم. آنها باید تلفیقی از جوانان و با تجربه‌ها باشند. من بین بازیکنان فرق نمی‌گذارم و هر بازیکنی که در تمرین آماده‌تر باشد به زمین می‌رود.
وی تصریح کرد: از هواداران پرسپولیس می‌خواهم با حضور در ورزشگاه آزادی تیمشان را حمایت کنند. با حضور آنها پیروزی برابر الشارجه راحت‌تر به دست خواهد آمد.
پرسپولیس ساعت 15 فردا در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی میزبان الشارجه امارات است.


دوشنبه نوزدهم 12 1387
X