صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 220
تعداد نظرات : 25
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: در فینال لیگ برتر مقابل استقلال با تمرکز بالا سربلند بیرون خواهیم آمد.


منصور ابراهیم زاده در گفت و گو با خبرگزاری فارس، در مورد دیدار حساس مقابل استقلال اظهار داشت: مقابل تیمی به میدان می‌رویم که از هر لحاظ شایسته است. استقلال نماینده ایران در آسیا است. امیدوارم این مسابقه جذاب و دیدنی شود و حتی بتوان از آن به عنوان یک دیدار آسیایی نام برد و یکی از زیباترین فوتبال‌های چند سال اخیر را شاهد باشیم.
سرمربی ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: مطمئن هستم در این مسابقه با تلاشی که بازیکنان انجام می‌دهند و با تمرکزی که دارند، می توانند ذوب‌آهن را در فینال لیگ سربلند از میدان خارج کنند.
ابراهیم زاده با اشاره به دیدار استقلال و پیکان تصریح کرد: استقلال با توجه به تفاضل گل خوبی که دارد و صدرنشین لیگ برتر است و با توجه به اینکه بازی با ما برایشان مهم‌تر بود،برابر پیکان به گونه‌ای به میدان رفت که بازیکنان دچار آسیب دیدگی نشوند و با آرامش بیشتری برای رویارویی با ذوب آهن راهی اصفهان شوند.
وی تاکید کرد: تیم بودن مهم‌ترین فاکتور برای پیروزی در این میدان برزگ است. در چنین دیدارهای انجام برنامه های تاکتیکی بیش ازحرکات انفرادی بازیکنان اهمیت دارد.
مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در مورد مسائل داوری تصریح کرد: مشکلات داوری همیشه است، اما باید همه به این فکر کنند که تیم داوری باید به وظایفش عمل کند و مربیان و بازیکنان هم به وظایفشان عمل کنند. پخش مستقیم مسابقه این انگیزه را برای داور ایجاد می‌کند تا بهترین قضاوت را انجام دهد.
ذوب آهن فردا در ورزشگاه فولادشهر میزبان استقلال است. در حال حاضر استقلال با 57 امتیاز صدرنشین است و ذوب آهن با 56 امتیاز در رده دوم قرار دارد.


دسته ها : لیگ ایران
سه شنبه سیزدهم 12 1387
X