صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 139009
تعداد نوشته ها : 220
تعداد نظرات : 25
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز هم باید نیکبخت را یکی از بهترین هافبک چپ های ایران دانست.
حمید علی عسگر در گفت و گو باخبرنگاران اظهار داشت :درباره فیکس شدن در تیم پرسپولیس و بازی کردن به جای نیکبخت واحدی اظهار داشت: من فقط نتیجه زحمات خودم را می گیرم. این نظر کادر فنی بوده که به جای نیکبخت بازی کنم. این دلیل بر این نیست که به نیکبخت کم لطفی شود.
وی افزود: شرایط بدنی او اگر فقط کمی بهتر شود هنوز هم جز بهترین های فوتبال ایران است. او سال هاست در لیگ بازی می کند و از تجربه خوبی برخوردار است.
این بازیکن 19 ساله درباره شرایط خود در پرسپولیس و توجه وینگادا عنوان کرد: استفاده از بازیکن در فوتبال سلیقه ای است. شاید یک مربی سبک بازی من را نپسندد اما وینگادا به من اطمینان کرده و امیدوار هستم که بتوانم جواب این اعتماد را بدهم.
علی عسگر تصریح کرد: چون یک سال از شرایط مسابقه دور بودم هنوز بدنم روی فرم نیست. در این چند بازی که برای پرسپولیس انجام دادم از خودم راضی نبودم. فکر نمی کردم وینگادا در اولین روز حضورش در تمرین تا این حد همه بازیکنان تیم را زیر نظر بگیرد اما او همه را زیر نظر گرفت. من هم سعی کردم خوب تمرین کنم و خوشحالم که به چشم آمدم.
این بازیکن که تنها نماینده پرسپولیس در تیم امید است؛ تاکید کرد: درست است که یک سال بازی نکردم و به واسطه این چند بازی که برای پرسپولیس انجام دادم به تیم امید دعوت شدم اما در تیم نوجوانان زمان مربیگری آقای احمدزاده کاپیتان دوم تیم بودم. به دلیل مسائل پشت پرده از تیم جوانان با مربیگری نناد نیکولیچ خط خوردم.
علی عسگر درباره بازی پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت: ما فقط نیمه اول بد بازی کردیم. سپاهان در خانه خود تیم قدری است. موقعیت های گل ما بیشتر از این تیم بود اما موقعیت های آنها خطرناک تر بود. سیستم تیم ما تغییر پیدا کرده و تا با این روش آشنا شویم به زمان نیاز داریم.

يکشنبه یازدهم 12 1387
X