صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 120274
تعداد نوشته ها : 220
تعداد نظرات : 25
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي

در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال جام پادشاهی عربستان شب گذشته الاتحاد برابر النصر در ضربات پنالتی شکست خورد و از رسیدن به مرحله نیمه نهایی بازماند.

 در شب پایانی مسابقات جام پادشاهی عربستان شب گذشته 2 دیدار برگزار شد که طی آن حریف استقلال در لیگ قهرمانان آسیا از رسیدن به مرحله نیمه نهایی بازماند اما حریف صبای قم به مرحله بعد صعود کرد.
در اولین دیدار شب گذشته ابتدا الهلال حریف صبای قم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در گروه اول برابر الوحده با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید. در این دیدار اوسامه هوساوی در دقیقه 39 موفق به گلزنی شد. با این پیروزی تیم الهلال به مرحله نیمه نهایی مسابقات رسید.
در دیگر دیدار مرحله یک‌چهارم نهایی تیم الاتحاد برابر النصر قرار گرفت. در این دیدار و در پایان وقت عادی مسابقه گلی به ثمر نرسید تا 2 تیم در وقت های اضافه کار خود را دنبال کنند.
در وقت دوم اضافه و در دقیقه 114 ریان بلال موفق به گلزنی برای النصر شد، اما محمد نور بازیکن با تجربه الاتحاد و تیم ملی عربسان در دقیقه آخر، مسابقه را به تساوی کشاند تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شود.
در ضربات پنالتی تیم الاتحاد با نتیجه 5 بر 3 از حریف خود شکست خورد تا در مجموع با نتیجه 6 بر 4 نتیجه را واگذار کرده و از رسیدن به مرحله نیمه نهایی باز ماند.
در 2 دیدار مرحله نیمه نهایی در روز یکشبه آینده، ابتدا الحزم به دیدار الشباب حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان می‌رود و در دیدار دوم این مرحله روز دوشنبه آینده 2 تیم الهلال و النصر به مصاف هم می‌روند.
دیدار نهایی این مسابقات جمعه آینده در ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض برگزار می‌شود.
لیگ کشور عربستان به دلیل انجام این مسابقات تعطیل بوده و مجدداً از یازدهم اسفندماه سال جاری پیگیری خواهد شد.

جمعه دوم 12 1387
X