صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 135952
تعداد نوشته ها : 220
تعداد نظرات : 25
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي
بازیکن سابق رئال مادرید به شرط پیروزی رئیس اسبق این تیم در انتخابات باشگاه برای کمک به پر افتخارترین تیم اسپانیا و اروپا آماده است.

 به نقل از ABC، زین الدین زیدان بازیساز رئال مادرید در سال های نه چندان دور قصد دارد در صورت پیروزی فلورنتینو پرس در انتخابات این باشگاه برگردد و در خدمت رئال مادرید باشد.
زیدان در این رابطه گفت: با حضور پرس همه مشکلات رئال مادرید حل می شود. اگر هواداران همان روزی که پرس استعفا کرده بود از رفتنش جلوگیری می کردند و به او فرصت می دادند این همه مشکل برای رئال مادرید پیش نمی آمد.
انتخابات رئال مادرید 5 جولای 2009( تیر 88) برگزار می شود.

دسته ها :
سه شنبه بیستم 12 1387

سرمربی تیم فوتبال پیکان قزوین گفت: شرایط جوی و زمین نامساعد به سود داماش گیلان بود.

علی اصغر مدیرروستا پس از شکست یک بر صفر برابر داماش در جمع خبرنگاران گفت: زمین امروز در این مسابقه اصلا مساعد نبود. ضمن اینکه شرایط جوی نیز به سود حریف بود.
وی افزود: در نیمه اول خوب کار نکردیم اما در نیمه دوم تیم ما برتر بود. داماش از تک موقعیت خود به خوبی بهره برد و 3 امتیاز را کسب کرد.
سرمربی پیکان ادامه داد: چه در داخل خانه و در خانه حریف ما برای کسب 3 امتیاز به میدان می‌رویم. در فوتبال 3 امتیازی مساوی معنایی ندارد. ما برای رسیدن به رتبه‌های بالای جدول ناامید نیستیم و در هفته‌های پایانی نیز همچنان با قدرت و جنگندگی ادامه می‌دهیم.

دسته ها :
چهارشنبه سیم 11 1387
X