صفحه ها
دسته
دوستان
دسترسی سریع
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 146893
تعداد نوشته ها : 20
تعداد نظرات : 7
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي

مديرعامل جديد باشگاه پرسپوليس گفت: فوتباليست نبوده‌ام اما فوتبال زياد بازي كرده‌ام و فردي هم كه رئيس جمهور مي شود از روز اول رئيس جمهور نبوده است.

 

خبرگزاري فارس: رويانيان: رئيس جمهور هم از كودكي رئيس جمهور نبود/ درود بر مخالفانم

محمد رويانيان پس از جلسه هيئت مديره باشگاه پرسپوليس در جمع خبرنگاران گفت: مشكلات مالي زيادي داريم و تلاش مي‌كنيم اين مشكلات برطرف شود. كار سختي در پيش داريم اما مي‌خواهيم با قدرت به جلو برويم و به اهدافمان برسيم.

وي ادامه داد: كار سخت است و بايد از كساني كه قبلاً زحمت كشيده‌اند مخصوصاً حبيب كاشاني تشكر كنم. او زحمت زيادي براي باشگاه كشيده است و من قدردان و سپاسگزار او هستم. ما تلاش مي‌كنيم اما كار بسيار سختي داريم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در مورد هدف‌گذاري‌هايش در باشگاه پرسپوليس تاكيد كرد: زود است اينها را بگويم. من آنها را نوشته‌ام اما به موقع اعلام خواهم كرد ضمن اينكه مي‌گويم درود بر مخالفان من. مخالفانم هرچه بگويند اظهارنظرهايشان را مي‌شنوم.

رويانيان در پاسخ به اين سؤال كه آيا به عنوان يك مدير ورزشي عكسي با لباس ورزشي دارد يا نه، گفت:  منظور شما همان شورت ورزشي است ديگر! من بايد بگويم كه همه ما ايراني هستيم و من هم بچه اين محل هستم. همه ايراني‌ها در مورد ورزش و به ويژه فوتبال اظهارنظر مي‌كنند و اين نشانگر آن است كه آنها با ورزش زندگي مي‌كنند. حتي در شهرهاي كوچك در مورد تركيب پرسپوليس اظهارنظر مي‌شود. من هم تمام فوتبال‌هاي دنيا را نگاه مي‌كنم. البته تخمه نمي‌خورم زيرا دندانم مشكل دارد!

مديرعامل جديد باشگاه پرسپوليس ادامه داد: من از خارج نيامده‌ام در همين ايران زندگي كرده‌ام. بچه كه بودم گل‌كوچك زياد بازي كرده‌ام در همين منطقه فلاح، حاج حسين فركي بزرگ و پيشكسوت آنجا بود. در همان زمين خاكي بازي كرده‌ام فوتباليست نيستم اما مگر قرار است كسي كه رئيس جمهور بشود از بچگي رئيس جمهور باشد و يا كسي وزير يا مسئولي مي‌شود از ابتدا  اينگونه بوده است؟ مهم مديريت است. من به مردم و جوانان علاقه دارم و تمام تلاشم را مي‌كنم.

وي در مورد اينكه رئيس هيئت مديره استقلال گفته است رويانيان بايد يك شغله باشد، گفت: درود بر مخالفان من.

 

دسته ها : ليگ ايران
جمعه اول 7 1390
X